Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Goliszewie

Dnia 11 kwietnia 2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Goliszewie. W zawodach startowały również drużyny ze Skarszewa, Biernatek i oczywiście gospodarze. Żelazków reprezentowały dwie drużyny:
Julia Amborska, Alan Cierniak i Antoni Michalski oraz Oliwia Żabińska, Wiktoria Straszak,Norbert Grajaszek i Oskar Rzempowski. Turniej składał się z trzech części: wiedzy teoretycznej z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz praktycznej- jazdy na rowerze po torze przeszkód. Drużyna z Oliwią Żabińską, Wiktorią Straszak, Norbertem Grajaszkiem i Oskarem Rzempowskim uplasowała się na trzecim miejscu. Gratulujemy!