Pomoc dla bezdomnych zwierząt

Dziękujemy serdeczne  przedszkolakom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział w zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Kaliszu.  Dziękujemy również rodzicom, którzy dostarczyli dary do szkoły. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb schroniska zgromadziliśmy  435 kg  karmy (suchej oraz mokrej), drobnych smakołyków dla psów i kotów, miski, koce oraz drapak dla kota. Dodatkowo za pieniądze, które włożyliście do skarbonek została zakupiona karma (12 kg za 59,00 zł).

Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane do schroniska w dniu 30.09.2021 r.
Pracownicy schroniska byli wzruszeni Waszą ofiarnością i serdecznie Wszystkim dziękują.
Nad całą akcją czuwali  wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem Panią Izabelą Śmieszniak. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom z klasy 8 Krystianowi Prusowi i Zuzannie Woźniak, którzy byli inicjatorami akcji. Dziękujemy również rodzicom, Pani Katarzynie Woźniak i Pani Magdalenie Prus za wsparcie podczas zbiórki karmy.

Opiekun SKW i  wolontariusze