Razem na Święta

Uczniowie ze Szkolnego Szkoła Wolontariatu co roku przygotowują podziękowania dla sponsorów - przyjaciół naszej szkoły. Tak też było i w tym roku.  Wraz z opiekunem, Panią Izabelą Śmieszniak, wykonali świąteczne ozdoby, do których były dołączone życzenia.  Wolontariusze nie zapomnieli o emerytach, nauczycielach i pracownikach szkoły, którym złożyli życzenia i wręczyli pamiątki podczas szkolnego spotkania świątecznego.

Wolontariusze naszej szkoły, a także uczniowie klasy 7 wraz z wychowawczynią, Panią Anną Król, włączyli się do akcji MEN "Razem na Święta" i wykonali kartki z życzeniami
z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Za pośrednictwem pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żelazkowie przekazali je osobom samotnym, podopiecznym ośrodka.

Wolontariusze złożyli również życzenia świąteczne pracownikom GOPSu i wręczyli własnoręcznie wykonane ozdoby.