SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW

Dnia 20.03. 2024r. w szkole odbył się Szkolny Festiwal Talentów. Celem konkursu było:

Uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie byli oceniani przez jury
w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII oraz w trzech kategoriach: muzyka (śpiew, gra na instrumencie), sport (taniec, sztuki walki, własne pomysły na prezentację) oraz plastyka.

Spośród 24 występów i prac plastycznych wyłoniono zwycięzców. W kategorii plastyka I-III zwycięzcami były: Martyna Nijak, Julia Nogaj i Kaja Amborska,
w klasach IV-VIII Dorota Zabadeusz i Karolina Pietrzak.

W kategorii śpiew/gra na instrumencie największe wrażenie zrobiły Kalina Dominiak i Kornelia Pawłowska z klas I-III oraz Oksana Olkiewicz i Zuzanna Majchrzak ze starszych klas.

W trzeciej, sportowo-tanecznej kategorii zwycięzcy
z klas młodszych to: Janina Kaczała, Ewa Wojtczak i Marcel Gnerowicz, a ze starszej grupy wiekowej Mażoretki w składzie: Milena Kurek, Gabriela Wojtczak, Karolina Pietrza, Lena Gajdzińska i Dorota Zabadeusz), a także w kategorii sportowej Nadia Goszczyńska (karate) i Marcelina Bączkiewicz z Mariką Pawlak (Hobby Horse).

Po konkursowych prezentacjach wystąpił szkolny teatrzyk „Kameleon”, który zaprezentował sztukę pt: „Kopciuszek XXI wieku”.

Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, zmierzyli się z tremą związaną
z wystąpieniami publicznymi, a także miło spędzili czas.